Aktualności

Iskra Samoklęski 2-0 Zieloni Zalesie

• autor: kelmus, 2014-05-06 18:33

4 maja na boisko w Samokleskach przyjechała drużyna Zielonych Zalesie .

W tym spotkaniu pilkarze z Samoklęsk zrewanżowali się Zielonym za porażkę 1-3 w Zalesiu w rundzie jesiennej i tym razem wygrali 2-0 .

W I połowie przeważała drużyna z Zalesia ale brakowało skuteczności w wykańczaniu akcji .

Iskra konsekwentnie próbowała swoich sil w szybkich kontratakach .

Swoje szanse w I połowie miał P. Szypkowski i M. Kelm ale w obu przypadkach dobrze interweniował bramkarz gości.

Dopiero w II połowie obejrzeliśmy pierwsza bramkę. M. Grabas zdecydował się na uderzenie z ok 20 m , piłka po jego strzale została zablokowana przez obrońców , lecz tak niefortunnie ze doleciała do P.Szypkowskiego który z 5 m nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

Chwile później było już 2-0 . Szypkowski z ostrego kąta dograł wzdłuż bramki a tam z najbliższej odległości K.Klóska zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie.

Od tego momentu Iskra grała mądrze i nie dawała za bardzo pograć piłkarzom z Zalesia .

Swoja sytuacje w końcówce meczu miał M.Kamiński ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrał ten pojedynek.