Iskra Samoklęski Duże - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLZS Sadki - Iskra Samoklęski Duże 5:1
  • Skra Paterek - Victoria Kołaczkowo
  • Zorza Ślesin - LZS Grochowiska Księże
  • Orion Dziewierzewo - LZS Jadowniki
  • Zieloni Zalesie - Iskra Zamość - Rynarzewo

Brak aktywnych ankiet.

Iskra Samoklęski Duże 2-1 Skra Paterek
Ładowanie...

Iskra Samoklęski 8-2 Gwiazda Olszewka

• autor: kelmus, 2014-03-25 21:04

W dniu dzisiejszym Iskra na bocznym boisku w Nakle podejmowała zespól Gwiazdy Olszewka .

Do przerwy Iskra potwierdziła przewagę nad rywalem i wygrywała 4-0 , po przerwie gracze z Samoklęsk dorzucili jeszcze 4 bramki a Gwiazda w miedzy czasie strzeliła 2 gole.

Od początku meczu Iskra toczyła się walka o zdobycie przewagi w środku boiska . Po jakimś czasie przewagę te wypracowali sobie piłkarze z Samoklęsk .

Zaowocowało to bramka na 1-0 której autorem był Sebastian Wolko po podaniu Krystiana Wielgosa.

Kilka minut później ponownie asystował Wielgos , tym razem podał do Szymona Brodzińskiego a ten w sytuacji sam na sam zdobywa bramkę na 2-0.

W 30 minucie powinno być 3-0 , Wolko idealnie zagrał do Michała Kelma a ten z bliska spudłował , lecz już chwile później znów Wolko po indywidualnym rajdzie zagrywa do Kelma a ten trafia do pustej bramki i 3-0 stało się faktem.

Jeszcze przed przerwa Marek Grabas zdecydował się na strzał z około 20 metrów i piłka po nim znalazla sie w bramce lądując idealnie przy prawym słupku bramki Gwiazdy .

Wynik do przerwy 4-0 zapowiadał kolejne bramki w II odsłonie.

Tuz po przerwie Kelm wykorzystuje niezdecydowanie obrony rywala w polu karnym i strzałem lewa noga z woleja zdobywa piątego gola dla Iskry .

W tej części meczu Iskra zdecydowanie częściej gościła pod polem karnym rywali . Swoje okazje mieli Michał Bąk , M.Grabas czy Sebastian Wolko.

W 60 min po raz kolejny błąd obrony obrony wykorzystuje Kelm i strzałem po krótkim rogu w okienko bramki zdobywa swojego trzeciego gola w tym meczu .

Okazje swoja w II połowie miał również Sz. Brodziński uderzając z 20 metrów w słupek bramki zespołu z Olszewki.

Do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Gwiazdy , po błędzie obrońcy Iskry w wyprowadzaniu piłki zdobywają bramkę na 1-6 pięknym uderzeniem po długim rogu bramki Krzysztofa Bejgiera.

Po jednym z rzutów wolnych Iskry wpada kolejna bramka. Sebastian Wolko zagrywa do Marka Grabasa który perfekcyjnie odgrywa do Michała Kelma a ten zdobywa 7 bramkę dla Iskry.

W 80 minucie Iskra powinna prowadzić 8-1 lecz pierw w dogodnej sytuacji Marek Grabas trafił w poprzeczkę , do piłki dopadł Wolko i strzelem głowa uderzył minimalnie za wysoko.

Znakomita okazje otrzymał również Michał Bąk . Po dośrodkowaniu Kelma przyjął piłkę w polu karnym i próbując przelobować bramkarza przelobował minimalnie tez bramkę.

Jedną z kontr Gwiazdy Krzysztof Klóska przerywa zagraniem ręką , rzut wolny z okolicy pola karnego na bramkę zamienia zawodnik Gwiazdy .

Jeszcze przed końcowym gwizdkiem Kelm minął 2 rywali po czym znalazł się sam na sam z bramkarzem , minął go i strzelił do pustej bramki zdobywając w ten sposób swoja 5 bramkę w tym meczu a 8 dla zespołu z Samoklęsk .

Iskra Samoklęski 8-2 Gwiazda Olszewka

bramki : Michał Kelm x5, Szymon Brodziński , Sebastian Wolko i Marek Grabas po 1.

Juz w niedziele Iskra zagra kolejny mecz z zespołem Skry Paterek .

Zbiorka na mecz o godzinie 13:30 na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

01-2018

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLZS Sadki 5:1 Iskra Samoklęski Duże
2014-06-22, 14:00:00