Iskra Samoklęski Duże - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLZS Sadki - Iskra Samoklęski Duże 5:1
  • Skra Paterek - Victoria Kołaczkowo
  • Zorza Ślesin - LZS Grochowiska Księże
  • Orion Dziewierzewo - LZS Jadowniki
  • Zieloni Zalesie - Iskra Zamość - Rynarzewo

Brak aktywnych ankiet.

Iskra Samoklęski Duże 2-1 Skra Paterek
Ładowanie...

Iskra Samoklęski 2-8 GLZS Sadki

• autor: kelmus, 2014-03-19 21:00

18 marca Iskra zagrała kolejny mecz sparingowy, tym razem przeciwnikiem była drużyna GLZS Sadki .

Wynik byl podobny do meczu z 25 lutego kiedy to GLZS wygrał 6-2.

Tym razem drużyna z Sadek wygrała 8-2 .

Iskra w tym meczu zagrała w osłabionym składzie, można powiedzieć ze z ledwością skompletowała skład na ten mecz.

Wraz z pierwszym gwizdkiem do Iskry dołączyło dwóch zawodników z Sadek aby ten mecz się odbył .

Po 15 minutach dojechało 2 zawodników Iskry J.Kalisz i Mi.Kelm . W tym czasie drużyna z Sadek zdążyła zdobyć bramkę. GLZS zdobył  jeszcze 3 bramki do przerwy .Iskra próbowała odpowiadać pojedynczymi atakami . Najlepsza sytuacje Iskra zawdzięczała zawodnikom którzy dojechali w trakcie meczu . J.Kalisz wykonał rzut wolny z ok 18 m wprost na głowę Mi.Kelma .Bramkarz z Sadek w tej sytuacji zachował sie bardzo dobrze i obronił ten strzał dość instynktownie. Warto nadmienić ze w tej sytuacji pomocnik Iskry został nabity piłka i w ten sposób oddal strzał . Do przerwy dwukrotnie powiało kontrowersja w polu karnym Sadek , najpierw nie odgwizdano faulu na M.Bąku a chwile później odgwizdano tylko rzut wolny sprzed pola karnego mimo ze faul na R.Stawickim był ewidentnie w polu karnym .

Po przerwie Iskra ruszyła do ataku i przyniosło to efekt w postaci dwóch bramkę. Michał Bąk wrzucił piłkę w pole karne a Michał Kelm delikatnie musnął ja końcówka buta czym zmylił bramkarza . Kilka minut później M.Grabas dograł dobrze do M.Kelma ten uderzył na bramkę lecz z tym strzałem poradził sobie bramkarz gości ale z dobitka R.Stawickiego nie miał już szans . W tym momencie wynik brzmiał 4-2 dla Sadek.

Sadki po dwóch bramkach wzięły się w garść i wróciły do swojego poziomu z I polowy . Zdobyły 4 bramki i rozwiały Iskrze szybko nadzieje na korzystny wynik .

Iskra Samoklęski 2-8 GLZS Sadki

bramki ; M.Kelm , R.Stawicki

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

12-2018

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLZS Sadki 5:1 Iskra Samoklęski Duże
2014-06-22, 14:00:00