Ładowanie...

Aktualności

Iskra Samoklęski 8-5 Tarpan Mrocza

• autor: kelmus, 2014-03-12 21:38

Dnia 11 marca druzyna Iskry rozegrala kolejny kontrolny mecz przed runda wiosenna.

Tym razem Iskra podejmowala druzyne Tarpana Mrocza , druzyne ktora zajmuje 1 miejsce po rundzie jesiennej III grupy B-klasy.

Od samego początku to Tarpan próbował pokazać kto będzie rządził w tym meczu i dość szybko zdobyli bramkę na 0-1 .

Po straconej bramce Iskra jakby się otrzasla i zaczęła śmielej atakować bramkę Tarpana .

Po kilku atakach Iskry błąd popełnia bramkarz gości , łapie piłkę podawana przez obrońce i sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z około 11 m. Rzut wolny wykonał Kelm , podał krotko do Wolka i 1-1 .

Po tej bramce Iskra mecz totalnie zmienił swe oblicze. To zawodnicy z Samoklęsk zaczęli atakować śmielej. W końcu Klóska podaje do Wolka i jest 2-1.

Iskra do przerwy zdobywa jeszcze 3 bramki których autorami byli Kelm i 2 Wolko .

Tarpan zdołał odpowiedz tylko jednym golem i na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 5-2 dla Iskry.

W II połowie trenerzy wprowadzili kilka zmian w ustawieniach co poskutkowało 3 bramkami dla Iskry , które zdobywali Kelm, Wolko i Pyszka K. Tarpan w tej końcówce meczu wziął się w garść i zdobył w tej połowie również 3 bramki .

Mecz zakończył się wysokim wynikiem 8-5 dla Iskry .

Bramki: Wolko x5 , M.Kelm x2 , Pyszka K.

Juz w niedziele o 14 Iskra rozegra kolejny mecz , tym razem na wyjeździe zmierzy się z Orłem Kcynia.