Iskra Samoklęski Duże - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • GLZS Sadki - Iskra Samoklęski Duże 5:1
  • Skra Paterek - Victoria Kołaczkowo
  • Zorza Ślesin - LZS Grochowiska Księże
  • Orion Dziewierzewo - LZS Jadowniki
  • Zieloni Zalesie - Iskra Zamość - Rynarzewo

Brak aktywnych ankiet.

Iskra Samoklęski Duże 2-1 Skra Paterek
Ładowanie...

Orion Dziewierzewo 2-3 Iskra Samokleski Duze

• autor: kelmus, 2013-09-29 23:26

W dniu dzisiejszym Iskra pojechala stoczyc boj o punkty do Dziewierzewa z miejscowym Orionem.

Dzieki lepszej skutecznosci to Iskra zdobyla 3 oczka.

Przed meczem bylo pewne ze zadna z druzyn latwo sie nie podda i bedzie walczyc o kazda pilke.

Iskra podsycona ostatnim zwyciestwem nad Jadownikami a Orion wygladal na druzyne majaca dosc ciaglych remisow.

Od samego poczatku to Iskra zaatakowala i narzucila gospodarzom swoj styl gry.

Na pierwszego gola nie trzeba bylo dlugo czekac, w 10 min Kaminski wypuscil sam na sam Kelma , ten polozyl bramkarza i zdobyl bramke na 1-0 . Kilka minut pozniej Kelm minal dwoch rywali i uderzyl z ok 18 m na bramke Oriona ale tym razem na drodze do bramki stanal bramkarz Oriona ktory sparowal pilke na slupek , ale przy dobitce Wolka byl bez szans. Jak sie po chwili okazalo Wolko byl na spalonym i wciaz 1-0.

Orion po 20 minutach sie obudzil i zaczal odwazniej atakowac. Po jednym z wielu rzutow roznych Oriona wpada bramka na 1-1 i od tego momentu Iskra oslabla.

Jeszcze przed przerwa Szypkowski uderzyl z rzutu wolnego z ok 25 m i pilka zatrzepotala w siatce Oriona, lecz i tej bramki sedzia nie uznal.

Do konca polowy wynik nie ulegl zmianie i pilkarze schodzili na przerwe remisujac.

W drugiej polowie Orion zaczal grac bardziej ofensywnie ale wciaz nic nie wychodzilo zawodnikom gospodarzy.

W 70 minucie rzut wolny z prawej strony wykonywal M.Grabas , obroncy wybili przed pole karne a tam stal Wolko ktory uderzy nie do obrony i 1-2 dla Iskry. Drugi raz Iskra obejmuje prowadzenie w tym meczu.

Kilka minut pozniej to gospodarze dochodza do glosu i po niezdecydowaniu obroncow i bramkarza Iskry wyrownuja.

Ci ktorzy mysleli ze skonczy sie remisem , mylili sie w 80 minucie pilke na srodku przejal Witek podal do Kelma a ten prostopadlym podaniem wypuscil Wolka sam na sam z bramkarzem gospodarzy i 2-3 stalo sie faktem. Iskra 3 raz w tym meczu obejmuje prowadzenie i jak sie okazalo juz go nie oddala.

Od tego momentu gospodarze ruszyli do rozpaczliwych atakow na bramke Ozdyka. Ten okres gry nie nalezal do najlepszych w tym meczu , mnostwo fauli i niecelnych podan z strony Oriona nie moglo zagrozic Iskrze w wywiezieniu 3 punktow.

Iskra zagrala dobry mecz na wyjezdzie. Pierwsze punkty wyjazdowe napewno musza cieszyc bo wlasnie tego brakuje Iskrze w tym sezonie.

Juz za tydzien Iskra podejmie na swoim boisku Skre Paterek.

*** Wraz z rosnacymi debatami na temat kapitana zespolu postanowilismy zrobic na ten temat ankiete.

autor: ~anonim 2013-09-30 14:11:20

avatar ja się pytam...kto to pisze?! zero polskich znaków, bardzo słaby tekst.

autor: ~anonim 2013-09-30 16:30:22

avatar Mi się podoba.

autor: ~Lewy 2013-09-30 17:40:27

avatar Biorac pod uwage to ze "dziennikarz" ze strony internetowej potrafi napisac zaledwie 5 zdan o meczu to jak mozna oceniac nas, ktorzy gramy w pilke ze zle teksty piszemy? Jesli chcesz krytykowac to prosze bardzo, jedz na mecz, napisz relacje wyslij, na pewno ja umiescimy.

autor: ~anonim 2013-09-30 20:13:27

avatar Używanie polskich znaków to chyba nie są wygórowane wymagania?

autor: ~topsa 2013-09-30 20:59:24

avatar co to tera je ?

autor: kelmus 2013-09-30 22:34:55

Profil kelmus w Futbolowo wkoncu jakis pseudo czytelnik sie odezwal :D

autor: ~Lewy 2013-10-01 01:29:12

avatar musisz na kurs dziennikarstwa sportowego isc :D

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GLZS Sadki 5:1 Iskra Samoklęski Duże
2014-06-22, 14:00:00